Allahindlus!

Original price was: €7,99.Current price is: €6,90.

Hambavaheharjad sobivad kasutamiseks hammaste vahede, implantaatide, sildade, hambakroonide, klambrite ja breketitega. Ei kahjusta hambapinda.

Pakendis on 8 harjakest ja otsik harjase kaitseks, mis tagab mugava kaasaskandmise. Otsik on ühtlasi harjale ka käepidemeks.
TePe Interdental hambavaheharjad on saadaval mitmes suuruses ja erinevatele vajadustele sobiva tekstuuriga.

Kirjeldus

Hambavahehari kujutab endast äärmiselt praktilist, efektiivset ja mitmekülgset lahendust hammaste vahele kogunenud toiduosakeste ja bakteriaalse katu eemaldamiseks. See on kasulik nii ülemääraselt laiade kui liialt kitsaste hambavahede puhastamiseks, sillaelementide ja implantaatide äärmiselt täpseks puhastuseks ning samuti juhtudel, mil on tekkinud tühi ruum igeme ja hamba vahel (igeme taandumine). Hambavaheharjade mitmekülgsus muudab nende kasutamise ideaalseks isegi ortodontilisi raviseadmeid kasutavatele patsientidele.

Hambavaheharja tuleks kasutada vähemalt üks kord päevas, eelistatavalt pärast õhtusööki. Otstarbekas on harja kasutada iga päev samal ajal, seda eriti kasutamise alguses – nii muutub see kiiresti osaks tervislikust päevarutiinist.

Kasutamine.

Hambavahede puhastamisel:
Lükka hari hammaste vahele igemepiiril ja keeruta kergelt vindiga. See hõlbustab juurdepääsu ja pikendab harja kasutusiga. Ära suru harja jõuga kitsastesse vahedesse. Liiguta harja sujuvalt edasi-tagasi, et eemaldada katt, ka toidujäätmed.
Alumisi hambaid puhastades tuleks harja hoida kerge kalde all suunaga alt üles, ülemist hambakaart puhastades kalde all suunaga ülevalt alla.
Tagahammaste vahele juurdepääsu hõlbustab harja pea painutamine, kuid ära painuta täisnurkselt!

Ortodontiliste seadmete puhul:
Hambavaheharjad on iseäranis soovitatavad hammaste ja ortodontilise traatkaare vahe puhastamiseks ning suuremate hambavahede puhul. Puhastada tuleks kergete sisse-välja liigutustega, vältides seejuures traatkaarele liigse surve avaldamist. Valige hambavaheharja suurus vastavalt puhastamist vajavate vahede suurusele.

Implantaatproteeside puhul:
Kasutage hambavaheharja implantaatide ning neile toetuvate proteeside aluste puhastamiseks. Asetage hari ettevaatlikult kahe implantaadi vahele ja puhastage kergete sisse-välja liigutustega.

Sildade puhul:
Kasutage sillaga kaetud alaga sobivat hambavaheharja. Puhastamiseks sisestage hambavahehari põse- ja keelepoolsest küljest.

Kuidas hambavaheharja valida:
Vastamaks patsientide erinevatele vajadustele, valmistatakse suurel hulgal erineva kuju ja suurusega hambavaheharju. Peamine kriteerium, mida tuleks hambavaheharja valimisel silmas pidada, on hambavahede laius: on äärmiselt oluline vältida liiga laia harja pressimist kitsasse vahesse. Lisaks tuleb arvestada ka ortodontiliste vahendite, proteeside, sildade, igemete taandumise ja teiste eritingimustega. Seepärast peaks sobiva hambavaheharja esiteks määrama hambaarst, kuna just tema oskab valida teile sobivaima kuju ja suurusega toote. Väga oluline on ka harjade regulaarne vahetamine. Kõrgekvaliteediline hambavahehari, millel on antibakteriaalse kaitsega harjased, kestab kauem, minetamata oma häid omadusi kogu kasutusaja vältel.

Lisainfo

Tüüp

original, extra soft, segupakk

Suurus

roosa 0/0.4mm, oranž 1/0.45mm, punane 2/0.5mm, sinine 3/0.6mm, kollane 4/0.7mm, roheline 5/0.8mm, lilla 6/1.1mm, hall 7/1,3mm,, segupakk 0-8/0,4-1,5 mm