9,20

Kolm-ühes hambaniit on ideaalne ortodontiliste seadmete, sildade, implantaatide ja laiade hambavahede puhastamiseks.

Kirjeldus

Kompaktne hambaniit koos ühendatud jäigast plastikust läbisurumisniidiga, mis aitab niiti hammaste vahel juhtida, poorse harjaga, mis eemaldab kõik toiduosakesed ning nailonist niidi osaga tõhusaks hambakatu eemaldamiseks ka altpoolt igemepiiri.

Kasutamine:
Võtke ligikaudu 15 kuni 20 cm hambaniiti ning mähkige selle otsad ümber kummagi käe keskmise sõrme. Kummagi käe pöidla ja nimetissõrme abil haarake ligikaudu 2,5 kuni 5 cm lõik hambaniiti ning sisestage see pöidla abil ülemise hamba vahele.
Hoides hambaniiti (2,5 kuni 5 cm) tugevasti sõrmede vahel, kasutage oma nimetissõrmi, et sisestada niit kahe alumise hamba kontaktpindade vahele.
Liigutage hambaniiti hammaste vahel õrnalt edasi-tagasi liigutustega. ÄRGE SURUGE HAMBANIITI OMA IGEMETESSE. See võib teie igemeid kahjustada. Puhastage hoolikalt kogu igemevagu.
Libistage hambaniiti üles-alla liigutustega vastu hambapinda ning igemeserva alla.

Ainult hambaharja kasutamine eemaldab suust ligikaudu 50% hambakatust. Uuringud on näidanud, et hambaniidi kasutamine kombineerituna harjamisega aitab eemaldada kuni 70% hambakatust. Hambaniit aitab teil pääseda kohtadeni, kuhu te hambaharjaga ei ulatu, eriti hambavahedeni ning igemepiiri alla, kuhu hambakatt enim koguneb. Hammaste vahele kogunenud katu ja toiduosakeste hoolikas eemaldamine on eriti oluline ortodontiliste seadmete, implantaatide ja sildadega patsientide puhul. Hambaniidi valik peaks lähtuma individuaalsest vajadusest ja eelistustest.