17.90

Tavalise suurusega PHILIPS Sonicare Sensitive harjapead. Valged.

Kirjeldus

Ülitundlik puhastamine. Ülipehme mugavus.

Tipptasemel puhastamine tundlikele hammastele ja igemetele

 • Uuenduslikud harjased eemaldavad õrnalt hambakatu

  Uuenduslikud harjased eemaldavad õrnalt hambakatu

  Sellel Philips Sonicare’i hambaharjal on ülipehmed harjased õrnaks, ent tõhusaks puhastamiseks. Lisaks on harjapeal spetsiaalne serv, et hammastele saaks osaks veelgi õrnem puhastamine. Saadaval ka väiksemas, kompaktsemas suuruses eriti põhjalikuks puhastamiseks.

 • Eemaldab rohkem hambakattu kui käsi-hambahari

  Eemaldab rohkem hambakattu kui käsi-hambahari

  Kliiniliselt on tõestatud, et meie Philips Sonicare Sensitive’i hambaharjapea eemaldab hambakattu palju paremini kui käsihambahari.

 • Loodud tagama parimat ultraheli liikumist

  Loodud tagama parimat ultraheli liikumist

  Sonicare’i harjapead on ülitähtsad meie keskses tehnoloogias, mis hõlmab kõrgsageduslikke, suure amplituudiga harjaliigutusi rohkem kui 31000 korda minutis. Meie enneolematu ultrahelitehnoloogia suunab võimsuse käepidemest harjapea tippu. Tulemuseks on dünaamiline ja sujuv liikumine, mille käigus suunatakse vedelik sügavale hammaste vahele ja igemepiirile, et puhastamine oleks alati ülipõhjalik, ent samas õrn.

 • Sobib kõikidele Philips Sonicare’i kinniklõpsatavatele hambaharjadele

  Sobib kõikidele Philips Sonicare’i kinniklõpsatavatele hambaharjadele

  Selle hambaharjapea saate klõpsuga käepideme külge lükata ja sealt ära võtta – nii istub see käepidemel kindlalt ja samas on seda lihtne hooldada ja puhastada. Hambaharjapea sobib kõigile Philips Sonicare’i hambaharja käepidemetele, v.a PowerUp Battery ja Essence.

 • Osa veelgi parematest suu tervishoiu harjumustest

  Osa veelgi parematest suu tervishoiu harjumustest

  Nagu kõigil ehtsatel Philips Sonicare hambaharjapeadel on ka selle hambaharjapea kasutamine hammastel ja igemetel õrn. Iga harjapea on läbinud kvaliteedikontrolli, et tagada ülihea tulemus ja vastupidavus.

 • Meeldetuletusharjased tagavad parima puhtuse

  Meeldetuletusharjased tagavad parima puhtuse

  Esmapilgul ei pruugigi seda märgata, kuid harjapead kaotavad oma jäikuse ja kuluvad tavapärase igakuise kasutamise käigus aegamisi. Meie sinised meeldetuletusharjased muutuvad valgeks ja tuletavad teile meelde, et on aeg hambaharjapea välja vahetada. Parima tulemuse saavutamiseks vahetage hambaharja pea välja iga kolme kuu järel.