Meie inimesed. Meie väärtus.

Merimetsa Hambakliinikust leiad vastuse igale hambaravi puudutavale küsimusele ning spetsialisti igale murele.
Sinu hambaarst annab nõu ja suunab vajadusel eriarsti vastuvõtule.

Kuula ka meie arstide dr Kertu Ollema ja dr Timo Paberiti mõtteid
tänapäeva hambaravi võimalustest:  Äripäeva raadios – digitaliseerimisest hambaravis

KLIINIKU RAJAJAD

dr Timo Paberit

KIRURG-IMPLANTOLOOG PEAARST

HAMBAARSTID

dr Ene Nagel-Königswieser

Hambaravi, juureravi mikroskoobiga, proteesimine, suuhügieen
Hambaravis on mulle südameasjaks ennetustöö, et naeratus säraks ning hambad oleksid terved. Ennekõike meeldib mulle tegeleda laste ja noortega, kuid rõõmustan täpselt samamoodi, kui olen suutnud abi pakkuda igas vanuses inimestele. Hambad, kui meie keha kõige tugevamad organid, on paradoksaalsel kombel ääretult vastuvõtlikud ning kiiresti reageerivad keskkonna muutustele. Vale toitumise ja halva suuhügieeni tulemus on kiirelt näha. Soovin oma töös patsientidele enda teadmisi edasi anda ning teadvustada, et ilusate ja tervete hammaste heaks saab väga palju ise ära teha.

Arsti CV

dr Anna Mölder (end Strezeva)

HAMBARAVI, JUURERAVI MIKROSKOOBIGA, PROTEESIMINE
Naudin mõnusat keskkonda ja häid suhteid ning püüan seda pakkuda ka oma patsientidele. Loodan oma teadmiste ja oskustega anda panuse hammaste säilitamisse, tänapäeval kiirelt arenevate hamba asendamise võimaluste kõrvalt. Hambaravi areneb pidevalt ning pakub mulle igapäevaselt uusi väljakutseid ja arenguvõimalusi.

Arsti CV

dr Sander Kelk

hambaravi, proteesimine
Hambaravi on äärmiselt mitmekülgne ja nõudlik eriala, kus läheb vaja tehnilist taipu, näpuosavust, kaasaegse teaduse tundmist, kunstimeelt ja ennekõige siirast soovi inimesi aidata. Sellepärast olen valinud oma tööks hammaste ravimise ja taastamise ning naudin selle väljakutseid iga päev.

Arsti CV
Helen Stimmer hambaarst pilt merimetsa hambakliinik

dr Helen Stimmer

taasalustab vastuvõttudega al 15. märtsist
Õppisin hambaarstiks, kuna mul oli lapsena väga tore hambaarst, kes suutis alati tekitada tunde, et minu eest hoolitsetakse eriliselt hästi ning sama tunnet tahaks edasi anda ka oma patsientidele. Mulle meeldib, et hambaarsti töö pakub igapäevaselt palju väljakutseid ja on pidevalt arenev ala. Tahaksin võtta inimestelt hirmu hambaarstide ees ja suurim rõõm oleks kui nad väljuksid kabinetist naeratades.

Arsti CV

dr Laura Saarlo

hambaravi, juureravi mikroskoobiga, proteesimine
Aastal 2010 lõpetasin Tartu Ülikoolis hambaravi eriala. Õige pea peale seda siirdusin mitmeks aastaks tööle Soome, kust toon endaga kaasa Põhjamaise nägemuse hambaravist. Lisaks olen teinud erialast vabatahtlikutööd Keenias 2014 aasta suvel. Armastan oma tööd selle mitmekülgsuse ja loomingulisuse poolest. Pean väga oluliseks, et suudan oma patsientidega luua usaldusväärse suhte ja pakkuda neile kvaliteetset ning tulemuslikku ravi.

Arsti CV

dr Helen Vetka

Hambaravi, juureravi, suuhügieen, proteesimine
Mulle meeldivad inimesed, olen õnnelik, kui saan neid oma töö ja nõustamisega aidata ja neile naeratust luua. Vahva on seegi, et igas päevas on võimalus lahenduste leidmisel oma loovusel lasta lennata.

Arsti CV

dr Ave Põld

hambaravi, juureravi mikroskoobiga, proteesimine, suuhügieen
Minu jaoks omab väga olulist rolli hammaste ja suuõõne haiguste ravimisel kogupildi mõistmine ning probleemide laiemalt nägemine. Hambaarsti roll on suurem, kui lihtsalt hammaste ravimine. Selle hulka kuulub patsientide harimine, motiveerimine ning toetamine tervislike otsuste langetamisel. Kvaliteetse hambaravi säilimise nimel on äärmiselt oluline tehtud töö jätkusuutlik hooldamine, mille hulka kuuluvad õiged suuhügieeni võtted ning tervislik dieet. Soovin oma töös pakkuda kvaliteetset ning inimesekeskset hambaravi kõigile oma patsientidele, sest suutervis on kogu tervise alustala.

Arsti CV

dr Silvia Saukas

hambaravi, juureravi (sh ümberravi) mikroskoobiga
Hambaravi köidab mind, kuna see teadus on kiiresti uuenev, võimaldades elukestvat õpet ning ei muutu seetõttu üksluiseks. Oma erialasuunaks olen valinud juureravi, kuna põletikuliste hammaste kvaliteetne ravi on sageli alternatiiviks hamba eemaldamisele ning edaspidisele puuduva hamba asendamise protsessile. Töötan hambaarstina al 2014 aastast, 2017 a lõpetasin endodontia residentuuri.

Arsti CV

dr Kristiina Liigant

hambaravi, juureravi, proteesimine
Erialavalikul sai määravaks soov inimeste elukvaliteeti parandada. Igapäevatöös hindan individuaalset lähenemist ning arsti-patsiendi vahelist usaldust. Osalen aktiivselt erialastel täiendustel ning hoian end kursis pidevalt areneva meditsiinimaailmaga. Arvan, et terve naeratus on enesekindluse üks võtmetest.

Arsti CV

dr Kertu Ollema

igemeravi, igemekirurgia, kirurgia, implantoloogia
Töötan hambaarstina al 2003 aastast. 2019 a lõpetasin parodontoloogia residentuuri. Olen läbinud erinevaid igemekirurgia ja implantoloogia kursusi Saksamaal, Itaalias. Teen oma tööd suure kire ja säravate silmadega. Erialaselt tegelen enamasti igemeravi, igemekirurgia ja implantoloogiaga, aga meeldib ka luua ilusaid uusi naeratusi. Pean oluliseks meie põneva kiiresti areneva eriala arenguga kaasas käia, et pakkuda patsientidele parimaid ravivõimalusi.

Arsti CV

dr Helen Vahtras

hambaravi, juureravi, kirurgia, implantoloogia, proteesimine
Olen praktiseerinud hambaarstina alates aastast 2000. See amet pakub iga päev põnevaid väljakutseid. Mulle meeldib, et saan rakendada oma loomisvõimet. Kõige enam pakub seda proteesimine, implantoloogia ja esteetiline restauratsioon. Oma töös pean oluliseks ka head suhtlemisoskust ja pidevat enesetäiendamist.

Arsti CV
Dagmar Meedla profülaktika õde hambaarsti assistent pilt merimetsa hambakliinik

Dagmar Meedla

SUUHÜGIEEN
2016 aastal lõpetasin Tallinna Tervishoiukõrgkooli õenduse erialal. Alates 2015 aastast olen töötanud Merimetsa hambakliinikus. Lisaks olen läbinud täienduskoolitusi, mis on andnud palju teadmisi suu tervisest ja turu juhtivatest suuhooldustoodetest. Hea suuhügieen aitab ära hoida ebameeldiva hingeõhu ning  hambakatu ja igemehaiguste tekke. Särav naeratus ja terved hambad muudavad inimese enesekindlaks. Väga oluline on mõista suuhügieeni olulisust ja selle seost üldise tervisega. Tervise eest hoolitsemise kirg on saatnud mind terve elu – lapsepõlves sai see alguse läbi mängude ja tänaseks on see kasvanud tõeliseks armastuseks enda töö vastu.

Arsti CV

dr Sirli Hommuk

suu- ja lõualuukirurgia
Ortodontia eriala paelus mind juba enne kui asusin Tartu ülikooli hambaraviteadust õppima. Nüüdseks olen ortodondina töötanud 10 a. Naudin oma ameti juures endiselt selle loomingulisust, mitmekülgsust ja pidevat enesetäiendamise vajadust. Oma tööd võrdleksin mosaiikpildi kokkupanemisega, kus iga pisidetail peab olema paigas, et moodustuks kaunis tervikpilt.

Arsti CV
Ortodontia eriala juurde jõudsin 19 aastat tagasi. Armastan seda eriala: see on töö ja hobi koos! Meeldib, et selles töös on vähe rutiini ja pidevalt tuleb lahendada üha uusi ja uusi olukordi. Ortodondi töö patsiendiga on pikaaegne ja vastustus on suur, sellest ka pidev vajadus täiendõppe järele. Ravilahendused on meeskonnatöö, hindan kliinikus töötavate arstide kõrget erialast taset ja soovi pakkuda oma patsientidele parimat ravikvaliteeti. Kui see töö kannab vilja, siis on see parim innustus uuteks väljakutseteks.

Arsti CV

dr Liis Burmeister

lapsehoolduspuhkusel
Tegelen igapäevatöös hambaravi, juureravi ja proteesimisega. Olen omandanud eriala Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas, kus ma tegutsesin ka Eesti Hambaarstiüliõpilaste Liidu presidendina. Tunnen huvi erialase enesetäiendamise vastu, osaledes pidevalt nii kohalikel kui ka rahvusvahelistel erialastel koolitustel. Vaba aega sisustan meeleldi sportimise ning tantsimisega, samuti sõpru külastades ning reisides.

Arsti CV

Soovid meie meeskonnaga liituda?

Merimetsa Hambakliinikusse on alati teretulnud head spetsialistid, kelle missiooniks on tuua patsientide näole naeratus
ning kes hindavad pidevat erialast arengut ning elukestvat õpet.

SAADA OMA CV