4,50

CS 5460 ultra soft hambahari pakub suuhügieeniks õrnust ja efektiivsust ning on populaarne üle maailma. Curaprox CS hambaharjad lagundavad ja eemaldavad tõhusamalt hambakattu tänu eriti tihedatele harjastele.
E-poest tellides komplekteeritakse tooted värvi osas juhuslikkuse alusel.

Kirjeldus

Igemed armastavad seda hambaharja tänu tema 5460 Curen® harjasele. CS 5460 ultra soft hambahari pakub kaitset hambaaukude ja hambajuure ümbrise põletiku vastu ning õrnust ja efektiivsust suuhügieeniks.

CS 5460 ultra soft hambaharjal on väga peened, ainult 0.1 mm laiused ja otsast ümarad harjased, mis on tehtud Curen®-ist (tavaliselt kasutatakse nailonist harjaseid), mis teeb nad eriti efektiivseks. Need on nii peened, et neid võiks pigem nimetada kiududeks.  Kui tavalisel hambaharjal on umbes tuhat harjast, siis antud harjal on 5460 kiudu, mis kõik on tihedalt kokku pakitud. See loob unikaalse puhastuspinna ülikompaktsel ja lihtsasti liigutataval harjapeal, et ulatuksite igasse suunurka.

Hammaste harjamise üks eesmärk on harjata hambaid. Teine eesmärk on aga igemepiiri (igemetasku) hooldus. See on peen vagu hammaste ja igemete vahel. Seda ala peab hoidma puhtana, sest bakteritele meeldib sinna pesa teha, mis omakorda põhjustab probleeme nagu hambajuure ümbrise põletik ja hambakaotus. CS 5460 peened kiud puhastavad hambataskut efektiivselt ja vigastusi põhjustamata.

Väga oluline on ka harja asukoht suus – pool hambaharjast peaks asetsema igemetel ja pool hammastel. Sellele aitab kaasa ka CS 5460 kaheksanurkne käepide.

Lisainfo

värv

lilla, roosa, ükskõik, milline värv