Allahindlus!

6,90

TePe ANGEL ergonoomilise käepidemega interdentaalharjad, 6 tk pakis. Saadaval suurused 2-5.

Kirjeldus

TePe ANGEL hammaste puhastamise hari on loodud just selliste kohtade puhastamiseks suus, kuhu tavaline hambahari ei jõua. Tänu pikale käepidemele ja nurga all olevale harjapeale ulatud mugavalt tagahammasteni, hammaste ja kroonide vahedesse. Saad kasutada implantaatide, sildade ja breketite puhastamiseks.

Väike harjake tagab ohutu ja õrna puhastamise, mis kaitseb igemepõletike ja halva hingeõhu eest. Pikk lame käepide tagab stabiilse haarde.

TePe ANGEL ergonoomilise käepidemega interdentaalharjad sinine hari pilt

Eri suurustes ja värvitoonides harjade hulgast saada valida just sulle sobivad harjad. Võrreldes tavalise hambaniidiga on nende harjade kasutamine väga mugav. TePe ANGEL on saadaval 6 värvikoodiga suuruses, mis sobivad nii kitsastele kui ka laiadele vahedele (meie e-poes on saadaval 4 suurust).

Hambavaheharjad on välja töötatud koostöös hambaekspertidega, et tagada kõrgeim kvaliteet igas detailis. Igapäevane kasutamine võib aidata eemaldada kuni 40% rohkem hambakattu kui ainult hambapesu. Tõhus hambakatu eemaldamine hoiab ära igemepõletiku, hambaaukude ja halva hingeõhu tekke.

Fotod: https://www.tepe.com

Lisainfo

suurus

punane 2/0,5mm, sinine 3/0,6mm, kollane 4/0,7mm, roheline 5/0,8mm