10,00

Valgendav ksülitooliga hambapasta. Floriidivaba.

Kirjeldus

Patenteeritud valgendav hambapasta ksülitooliga igapäevaseks kasutamiseks. Parandab hambaemaili ja taastab hammaste algse valge värvitooni.

Kõrge kontsentratsiooniga microRepair® koostis (200mg/g) sadestub 50% võrra rohkem hambaemailile, ennetades söövitusi ja parandades. Tänu valgendavale PVP-tehnoloogiale püüab Biorepair Plus Pro White hammaste värvi mõjutavaid aineid kinni enne, kui need hammastele sadestuvad, taastades hammaste terve ja loomuliku valge värvi. Hambapasta sisaldab ka tsingi ioone, mis võitlevad tõhusalt hambakatu ja hambakivi vastu, aidates varustada hambaid mineraalainetega ja hoida ära kaariese tekke. Antibakteriaalse komponendina on hambapasta koostises naturaalne ksülitool. Hambapastal on madala abrasiivsusega koostis, mis ei sisalda fluoriidi, parabeene, titaandioksiidi, sünteetilisi vahustajaid (SLS).

Kasutamine: kasutage seda nagu tavalist hambapastat. Tõhusamaks toimeks võib pasta sõrmega aidates määrida hammastele ning jätta sinna 30 sekundiks ja loputada. Biorepair® hambapastat võivad kasutada ka alla 6 aastased lapsed ilma täiskasvanu järelevalve all, sest see ei sisalda fluoriidi.

Koostis: Aqua, Zinc Hydroxyapatite*, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Silica, Cellulose Gum, Xylitol, PVP/VA Copolymer, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, Sodium Saccharin, Citric Acid, Tetrapotassium Pyrophosphate, Zinc Citrate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Menthol, Limonene. *microRepair®