19,00

InterCare hambaharjapea sobib ideaalselt neile, kes soovivad saada põhjalikuma suuhoolduse hambavahesid puhastades. InterCare otsikud eemaldavad hammaste vahelt kuni 7x rohkem kattu. Helerohelised pikemad harjased annavad parema puhastuse hammaste vahelt, tumerohelised puhastavalt pehmelt igemepiiri ja valged harjased aitavad eemaldada plekid hammaste pinnalt. See harjapea sobib ortodontiliste seadmetega suurepäraselt.

Kirjeldus

Puhastage hammaste vahelt ja raskesti puhastatavatest kohtadest

Tänu täiustatud tehnoloogiale ja eriti pikkadele harjastele aitab InterCare eemaldada hammaste vahelt kuni seitse korda rohkem hambakattu kui tavaline hambahari ning igemete tervis pareneb juba kahe nädalaga.

*Kahene komplekt
*Tüüpsuurus
*Kinniklõpsatav
*BrushSync-režiimi ühildumine

Eemaldab tänu InterCare’i harjapeale* kuni 7× rohkem kattu

Klõpsake külge meie InterCare’i harjapea ja parandage igemete tervist kõigest kahe nädalaga. Eriti pikad harjased aitavad tervemate igemete saamiseks raskesti ligipääsetavatest kohtadest ja hammaste vahelt rohkem kattu eemaldada.

Parandab igemete tervist vaid kahe nädalaga

InterCare’i harjapeal on eriti pikad tihedalt koos paiknevad kvaliteetsed harjased, mille eesmärk on eemaldada sügavale hammaste vahele peitunud hambakatt. On kliiniliselt tõestatud, et see vähendab igemete veritsust ja põletikku kõigest kahe nädalaga.

Valib parima tulemuse saavutamiseks automaatselt optimaalse režiimi**

Meie BrushSync™-režiimi ühildumisfunktsioon tagab alati parima võimaliku puhtuse**. InterCare’i harjapea sünkroonitakse BrushSync™-ühilduvusega Philips Sonicare’i hambaharja käepidemega**, et valida erakordse puhtuse tagamiseks optimaalne harjamisrežiim ja intensiivsuse tase. Teil tuleb vaid harjamist alustada.

Philips Sonicare’i täiustatud Sonic-tehnoloogia

Philips Sonicare’i täiustatud Sonic-tehnoloogia suunab vett hammaste vahele ning selle harjased aitavad lõhustada ja eemaldada hambakattu, tagades silmapaistva igapäevase puhtuse.

Teate alati, millal on vahetamise aeg. Tagab alati tõhusa puhastamise.

Pärast kolmekuulist kasutamist harjapea tõhusus langeb, kuid tuletame teile seda BrushSync™-i abil enne meelde. Teie nutikas hambahari jälgib, kui tihti ja kui tugevalt te hambaid harjate ning annab teile teada, millal on õige aeg vahetamiseks. Teil ei ole Philips Sonicare’i nutikat hambaharja? Lihtsalt jälgige siniseid vahetatavaid harjasid ja kui need muutuvad valgeks, on õige aeg harjapea vahetada.

Külgeklõpsatav disain, et hambaharjapea vahetamine oleks lihtne

InterCare’i harjapea sobib ideaalselt mis tahes Philips Sonicare’i hambaharja käepidemega kasutamiseks, eranditeks on PowerUp Battery ja Essence. Lihtsaks vahetamiseks ja puhastamiseks hõlpsasti külgeklõpsatav ja eemaldatav.

Testitud, et vastata teie suutervise vajadustele

Kõik Philips Sonicare’i harjapead on hammastele ja igemetele ohutud ning õrnad. Testide ajal pannakse meie harjapeade omadused proovile, et tagada teile harjamisel alati suurepärane tulemus ja vastupidavus.

Spetsifikatsioonid

Kaasasolevad tarvikud

Harjapead
 • 2 i InterCare

Ühilduvus

Harjapeade süsteem
 • Kinniklõpsatav
Sobivad järgmistele mudelitele
 • 2. seeria: katueemaldus ,2. seeria: kaitse katu tekkimise vastu ,3. seeria: igemete tervis ,DiamondClean ,DiamondClean Smart ,EasyClean ,Essence+ ,FlexCare ,FlexCare Platinum ,FlexCare Platinum Connected ,FlexCare+ ,Lastele ,HealthyWhite ,HealthyWhite+ ,PowerUp ,ProtectiveClean
BrushSync-režiimi ühildumine
 • Jah

Disain ja viimistlus

Harjaste jäikus
 • Tavaline
Värvus
 • Valge
Meeldetuletusharjased
 • Sinine harjaste värv kulub
Suurus
 • Tavaline

Kasu tervisele

Igemete tervis
 • Parandab igemete tervist kahe nädalaga
Katu eemaldamine
 • Eemaldab kuni seitse korda rohkem kattu*

Kvaliteet ja tulemuslikkus

Varuosad
 • Iga kolme kuu tagant
Testitud
 • et tagada optimaalne kasutamine

*kui käsihambahari
**BrushSync™-režiimi ühildumisfunktsiooni saab kasutada ainult Philips Sonicare BrushSync™-iga ühilduva hambaharja käepidemega