19.00

Tavalise suurusega ja keskmise tugevusega PHILIPS Sonicare Optimal White harjapead. Valged.

Kirjeldus

Põhjalik puhastamine.* Valgemad hambad.

Parem puhastamine, et eemaldada mustus ja muuta hambad valgemaks

 • Valgemad hambad vaid ühe nädalaga

  Valgemad hambad vaid ühe nädalaga

  Philipsi Sonicare Optimal White hambaharjapea eemaldab kuni 100% rohkem plekke, et saavutada valgemad hambad vaid 7 päevaga.

 • Teemantikujulised harjased tagavad teile 100% valgemad hambad ühe nädalaga

  Teemantikujulised harjased tagavad teile 100% valgemad hambad ühe nädalaga

  Tihedalt koos paiknevatest teemantikujulistest harjastest moodustatud Optimal White’i plekieemalduspadi eemaldab toidu ja joogi poolt tekitatud pinnaplekid. Märkate kuni 100%* võrra valgemat naeratust juba 7 päeva pärast.

 • Eemaldab kuni 7x rohkem kattu kui käsihambahari

  Eemaldab kuni 7x rohkem kattu kui käsihambahari

  Kliiniliselt on tõestatud, et Sonicare Optimal White hambaharjapea eemaldab juba vaid nelja kasutusnädalaga kuni 7 korda rohkem kattu kui käsihambahari.

 • Loodud tagama parimat ultraheli liikumist

  Loodud tagama parimat ultraheli liikumist

  Sonicare’i harjapead on ülitähtsad meie keskses tehnoloogias, mis hõlmab kõrgsageduslikke, suure amplituudiga harjaliigutusi rohkem kui 31000 korda minutis. Meie enneolematu ultrahelitehnoloogia suunab võimsuse käepidemest harjapea tippu. Tulemuseks on dünaamiline ja sujuv liikumine, mille käigus suunatakse vedelik sügavale hammaste vahele ja igemepiirile, et puhastamine oleks alati ülipõhjalik, ent samas õrn.

 • Sobib kõikidele Philips Sonicare’i kinniklõpsatavatele hambaharjadele

  Sobib kõikidele Philips Sonicare’i kinniklõpsatavatele hambaharjadele

  Selle hambaharjapea saate klõpsuga käepideme külge lükata ja sealt ära võtta – nii istub see käepidemel kindlalt ja samas on seda lihtne hooldada ja puhastada. Hambaharjapea sobib kõigile Philips Sonicare’i hambaharja käepidemetele v.a PowerUp Battery ja Essence.

 • Osa veelgi parematest suu tervishoiu harjumustest

  Osa veelgi parematest suu tervishoiu harjumustest

  Nagu kõigil ehtsatel Philips Sonicare hambaharjapeadel on ka selle hambaharjapea kasutamine hammastel ja igemetel õrn. Iga harjapea on läbinud kvaliteedikontrolli, et tagada ülihea tulemus ja vastupidavus.

 • Meeldetuletusharjased tagavad parima puhtuse

  Meeldetuletusharjased tagavad parima puhtuse

  Esmapilgul ei pruugigi seda märgata, kuid harjapead kaotavad oma jäikuse ja kuluvad tavapärase igakuise kasutamise käigus aegamisi. Meie sinised meeldetuletusharjased muutuvad valgeks ja tuletavad teile meelde, et on aeg hambaharjapea välja vahetada. Parima tulemuse saavutamiseks vahetage hambaharja pea välja iga kolme kuu järel.

  *kui käsihambahari