20,10

Remineraliseeriv hooldusvaht kaitseb hambaid kapede kandmise ajal.

Kirjeldus

Curaprox Aligner on parim abimees hammaste kaitsmiseks plastikust kapede ja retainerite kandmise ajal. Kõik ortodontilised seadmed soodustavad bakterite kasvu ja demineraliseerumist ning nõrgendavad sülje loomulikku kaitset. See lõhnav värske vaht taastab, kaitseb ja remineraliseerib looduslike mineraalidega ning moodustab niisutava kaitsekile, mis tundub siidiselt sile.
Curaprox Aligner vähendab ka halba hingeõhku, aitab peatada hambakatu teket ja seeläbi hoiab ära võimalikke hambaprobleeme, sealhulgas igemehaigusi.

Niisutava ja tundlikust vähendava toimega, seepärast sobib kasutamiseks ka peale hammaste valgendamist.
Sisaldab hüdroksüapatiiti.

Kasutamine:
Enne kasutamist loksutada. Pihustage väike kogus vahtu eelnevalt puhastatud kapesse. Seejärel asetage kape suhu.
Teine variant on peale hammaste pesu pihustada pähklisuurune kogus vahtu otse suhu ja jaotada keelega ühtlaselt kõikidele hammaste pindadele, et moodustada remineraliseeriv kaitsekile. Enne kapede suhu asetamist liigne vaht välja sülitada.

Koostis:
AQUA, PROPYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 CAPRATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, HYDROXYAPATITE, XYLITOL, SODIUM HYALURONATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM GLUCONATE, LEVULINIC ACID, AROMA, SODIUM HYDROXIDE, CYCLODEXTRIN, GLYCERIN, SODIUM LEVULINATE, POTASSIUM SORBATE, MAGNOLOL, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, SODIUM BENZOATE, CITRUS AURANTIUM AMARA FRUIT EXTRACT, SUCRALOSE, AMYLOGLUCOSIDASE, GLUCOSE OXIDASE, POLYLYSINE, PROPYL GALLATE, LIMONENE.