10,40

Tugeva antibakteriaalse toimega, hambaemaili parandav ja tundlikkust vähendav suuvesi igapäevaseks kasutamiseks. Alkoholi- ja kloorheksidiinivaba.

Laost otsas

Kirjeldus

Tugeva antibakteriaalse toimega patenteeritud, hambaemaili parandav ja tundlikkust vähendav suuvesi igapäevaseks kasutamiseks.

Sisaldab microRepair® osakesi, mille koostis ja struktuur sarnanevad hammaste omaga. Mikroosakesed tungivad väikseimatessegi pragudesse ning kinnituvad hambaemaili struktuuri külge, aidates seeläbi hambaemaili pinda mineraalainetega varustada ja parandada ning leevendades kuumade/külmade toitude ja jookide tarbimisega kaasnevat valu.
Biorepair loob kaariese, hambakatu ja hambakivi ladestumise eest kaitsva microRepair®-i kaitsekihi. Hambad on aukude tekke, hambakatu ja hambakivi eest kaitstud ning jäävad kauem tugevamaks ja tervemaks.
Suuvesi on ainulaadselt viskoosne, et see paremini hammaste külge kinnituks. Nii suurendatakse microRepair®-i tõhusust ja pikendatakse hambaemailile loodava kaitsekihi toimet.

Ei sisalda: alkoholi, kloorheksidiini, kunstlikke värvaineid.

Kasutamisjuhised: Enne kasutamist raputada. Biorepair®-i suuvett kasutada pärast hammaste harjamist. Mõeldud igapäevaseks kasutamiseks. Ärge neelake toodet alla. Peale suuvee kasutamist suud mitte veega loputada.

Koostisosad: Aqua, Sorbitol, Xylitol, Zinc PCA, Cellulose Gum, Zinc Hydroxyapatite**, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Mentha Arvensis Leaf Oil, PEG-40 Hydrogenated Cator Oil, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Limonene.
**microRepair®