8.40

Tugeva antibakteriaalse toimega, hambaemaili parandav ja tundlikkust vähendav suuvesi igapäevaseks kasutamiseks. Alkoholi- ja kloorheksidiinivaba.

Laost otsas

Tootekood: S04 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Biorepair suuvesi sisaldab microRepair® osakesi, mille koostis ja struktuur sarnanevad hammaste omaga. Mikroosakesed tungivad väikseimatessegi pragudesse ning kinnituvad hambaemaili struktuuri külge, aidates seeläbi hambaemaili pinda mineraalainetega varustada ja parandada ning leevendades kuumade/külmade toitude ja jookide tarbimisega kaasnevat valu.
Biorepair loob kaariese, hambakatu ja hambakivi ladestumise eest kaitsva microRepair®-i kaitsekihi. Hambad on aukude tekke, hambakatu ja hambakivi eest kaitstud ning jäävad kauem tugevamaks ja tervemaks.
Suuvesi on ainulaadselt viskoosne, et see paremini hammaste külge kinnituks. Nii suurendatakse microRepair®-i tõhusust ja pikendatakse hambaemailile loodava kaitsekihi toimet.

Kasutamisjuhised:
Enne kasutamist raputada. Biorepair®-i suuvett kasutada pärast hammaste harjamist. Biorepair®-i hambapasta ja suuvee kasutamine võib aidata hammaste tervist tugevdada ja kaitsta.
Mõeldud igapäevaseks kasutamiseks. Ärge neelake toodet alla. Peale suuvee kasutamist suud mitte veega loputada.

Koostisosad:
Vesi, sorbitool, glütseriin, ksülitool, naatriumkarboksümetüültselluloos, tsink-pürrolidoonkarboksüülhape, tsink-hüdroksüapatiit*, lõhnaaine, naatriumlaurüülsulfaat, ränidioksiid, riitsinusõli, ammooniumakrüloüüldimetüültauraat /VP kopolümeer, põldmündilehtede õli, naatriummüristoüülsarkosinaat. Ei sisalda kunstlikke värvaineid.