36.20

Komplektis on parimad Sonicare harjapead – katu eemaldus, igeme hooldus ja valgendus. Premium otsikutel on pikem, pehmem ja paremini puhastav liigutus. Harjapead tagavad 4x parema pinnakontakti ja hajutavad hammastele liigselt rakendatud harjamisjõu. Olenemata harjamisstiilist on tagatud õrn ja efektiivne puhastus.
Sobivad ideaalselt kõigile Philips Sonicare hambaharjadele. Töötab äpiga Platinium ja DiamondClean mudelitel.

1 x plaque defence- parim katueemaldus (igapäevane harjamine)

1 x gum health- parim igemehooldus (tundlik suu)

1 x white- parim plekieemaldus (peale valgendusprotseduuri või igapäevaselt tugevamaid parkaineid kasutades)

* Kõik Philips Sonicare hambaharjapead sobivad kõikide Philips Sonicare hambaharjadega.

Kirjeldus

Põhjalikum puhastamine, tervemad igemed ja valgemad hambad

Hammaste ja igemete terviklikuks hooldamiseks

C3 Premium Plaque Defence’i harjapea eemaldab suurepärase tulemuse saavutamiseks kuni 10× rohkem kattu*. G2 Premium Gum Care tagab 7× tervemad igemed kõigest kahe nädalaga*** ja W Premium White eemaldab 100% rohkem plekke kolme päevaga*

 • kolmene komplekt
 • tüüpsuurus
 • kinniklõpsatav
 • BrushSync-režiimi ühildumine
Eemaldab kuni 10× rohkem kattu kui käsihambahari. Tänu painduvale kujule eemaldab see igemepiiri ja hambavahede puhastamiseks raskesti ligipääsetavatest kohtadest* kuni 10 korda rohkem kattu.
Kuni 7× tervemad igemed kõigest kahe nädalaga*** Philips Sonicare Premium Gum Care’i harjapeaga on isegi sügavpuhastamine õrn. Kui hambahari liigub mööda igemepiiri, kaitsevad Premium Gum Care’i painduvad küljed ja harjased igemeid, isegi kui harjate tugevalt. Harjased töötavad igemepiirilt katu ja bakterite eemaldamiseks ja igemete tervise parandamiseks tõhusalt. Tänu selle harjapea kumerale kujule võite olla kindel, et harjased puutuvad hammastega maksimaalselt kokku.
Eemaldab hamba pinnalt 100% rohkem plekke kõigest kolme päevaga* Philips Sonicare Premium White harjapea keskossa koondatud tihedalt paiknevad harjased näevad vaeva selle nimel, et eemaldada tõhusalt kattu ning hammaste pinnale iga päev toidu ja joogi kasutamise järel tekkivaid plekke. Painduvad küljed lasevad harjastel sügavpuhastamiseks teie hammaste ja igemete ainulaadset kuju jälgida, tagades teile säravama naeratuse kõigest kolme päevaga.
Kuni 4× parem pinnakontakt* tagab hõlpsa sügavpuhastuse. Meie kohanev puhastustehnoloogia tagab hambaid pestes alati soovitud puhtuse. Pehmed painduvast kummist küljed võimaldavad Premium Plaque Controlil, Premium Gum Care’il ja Premium White’il teie suu ainulaadset kontuuri jälgida. Meie harjased kohanduvad teie igemete ja hammastega, tagades sügavpuhastamiseks tavalise harjapeaga võrreldes kuni 4× suurema pinnakontakti** – isegi raskesti ligipääsetavates kohtades. Kohanev puhastustehnoloogia võimaldab igemepiiri õrnalt jälgida ega lase liigse jõuga harjata, muutes seeläbi harjamise meeldivaks ja tagades suurepärase puhtuse.
Teate alati, millal on vahetamise aeg. Tagab alati tõhusa puhastamise. Pärast kolmekuulist kasutamist harjapea tõhusus langeb, kuid tuletame teile seda BrushSync™-i abil enne meelde. Teie nutikas hambahari jälgib, kui tihti ja kui tugevalt te hambaid harjate ning annab teile teada, millal on õige aeg vahetamiseks. Teil ei ole Philips Sonicare’i nutikat hambaharja? Lihtsalt jälgige siniseid vahetatavaid harjasid ja kui need muutuvad valgeks, on õige aeg harjapea vahetada.
Valib parima tulemuse saavutamiseks automaatselt optimaalse režiimi**** Meie BrushSync™-režiimi ühildumisfunktsioon tagab alati võimalikult hea puhtuse****. Premiumi harjapea sünkroonitakse BrushSync™-ühilduvusega Philips Sonicare’i hambaharja käepidemega****, et valida ainulaadse puhtuse, valgendamise ja igemete eest hoolitsemise tagamiseks optimaalne harjamisrežiim ja intensiivsuse tase. Teil tuleb vaid harjamist alustada.
Philips Sonicare’i täiustatud Sonic-tehnoloogia. Philips Sonicare’i täiustatud Sonic-tehnoloogia suunab vett hammaste vahele ning selle harjased aitavad lõhustada ja eemaldada hambakattu, tagades silmapaistva igapäevase puhtuse.
Külgeklõpsatav disain, et hambaharjapea vahetamine oleks lihtne. Premium Plaque Controli, Premium White’i ja Premium Gum Care’i harjapea tuleb lihtsalt Philips Sonicare’i hambaharja käepideme külge klõpsata ja see ongi kindlalt paigas. Hambaharjapea vahetamine on lihtne – lihtsalt võtke see küljest. Meie klõpsatava disainiga harjapea hooldamine ja puhastamine on ülilihtne. Premium-harjapea sobib meie kõikide hambaharjade käepidemetele, erandiks on PowerUp Battery ja Essence.
Testitud, et vastata teie suutervise vajadustele. Kõik Philips Sonicare’i harjapead on hammastele ja igemetele ohutud ning õrnad. Testide ajal pannakse meie harjapeade omadused proovile, et tagada teile harjamisel alati suurepärane tulemus ja vastupidavus.

Spetsifikatsioonid

Kaasasolevad tarvikud

Harjapead
 • 1 C3 Premium Plaque Defence ,1 W3 Premium White ,1 G3 Premium Gum Care

Disain ja viimistlus

Harjaste jäikus
 • Tavaline
Värvus
 • Valge
Hambaharja peade materjal
 • Pehmed, painduvad kummist küljed
Meeldetuletusharjased
 • Sinine harjaste värv kulub
Suurus
 • Tavaline

Ühilduvus

Harjapeade süsteem
 • Kinniklõpsatav
BrushSync-režiimi ühildumine
 • Jah
Sobivad järgmistele mudelitele
 • 2. seeria: katueemaldus ,2. seeria: kaitse katu tekkimise vastu ,3. seeria: igemete tervis ,DiamondClean ,DiamondClean Smart ,EasyClean ,Essence+ ,FlexCare ,FlexCare Platinum ,FlexCare Platinum Connected ,FlexCare+ ,Lastele ,HealthyWhite ,HealthyWhite+ ,PowerUp

Kvaliteet ja tulemuslikkus

Asendamine
 • Iga kolme kuu tagant
Testitud
 • et tagada optimaalne kasutamine

Kasu tervisele

Katu eemaldamine
 • Eemaldab 10× rohkem kattu*
Valgendamine
 • Eemaldab 100% rohkem plekke*
Igemete tervis
 • Kuni 7× tervemad igemed*

*kui käsihambahari
**DiamondCleani harjape
***Igemete eest hoolitsemise režiimis käsihambaharjaga võrreldes; mõõtnud GBI
****BrushSync™-režiimi ühildumist saab kasutada ainult Philips Sonicare BrushSync™-iga ühilduva hambaharja käepidemega