118.90

Parandage igapäevaselt oma naeratust, loobumata plekke tekitavatest toitudest ja jookidest, mida armastate. Philips Sonicare’i  valgendav laetav hambahari eemaldab tõestatult 100% rohkem plekke, tagades valgemad hambad vaid ühe nädalaga.

Laos

Kirjeldus

Eemaldab kuni 100% rohkem plekke ühe nädalaga (võrreldes käsihambaharjaga)

Kahe režiimiga
6 kohandatavat seadistust
1 harjapea DiamondCleani tavaline

Eemaldab kuni 100% rohkem plekke kui käsihambahari

See Philips Sonicare’i hambahari eemaldab kuni 100% rohkem plekke, et tagada ühe nädalaga valgemad hambad.

DiamondCleani harjapea tagab parima valgendusvõime

DiamondCleani hambaharjapeadel, mis on Philips Sonicare’i parim valgendav harjapea, on teemandikujulised keskmise jäikusega harjased, mis eemaldavad katu efektiivselt, kuid õrnalt. See Philips Sonicare’i elektriline hambahari on suurepärase puhastusvõimega ja tagab käsihambaharjaga võrreldes valgemad hambad.

Režiim Clean & White: eemaldab tõestatult plekid

2-minutiline puhastusrežiimi kasutamine tagab tipptasemel katueemalduse (hambaarstide soovitatud harjamisaeg). Valgendusrežiim eemaldab hambapinnalt plekid, valgendab ja poleerib hambaid. Eemaldab igapäevased, nt kohvi-, tee-, tubaka- ja punase veini plekid. Valgendab hambaid kahe tooni võrra vaid kahe nädalaga.

6 kohandatavat seadistust

Philips Sonicare Stain Removali hambahari võimaldab kombineerida režiime (puhastamine, valgendamine) ja kolme intensiivsust, et tagada maksimaalne mugavus ja parim puhastamine.

Sonicare’i dünaamiline puhastus juhib vedeliku hammaste vahele

Philips Sonicare’i elektrilise hambaharja unikaalne dünaamiline liikumine puhastab õrnalt ja tõhusalt hambavahed ja igemeservad.

Eemaldab kuni 7x rohkem kattu kui käsihambahari

Eemaldab raskesti ligipääsetavatest kohtadest kuni seitse korda rohkem kattu kui käsihambahari.

Parandab igemete tervist vaid kahe nädalaga

Selle Philips Sonicare’i elektrilise hambaharja optimaalne puhastus hammaste vahelt ja piki igemeserva parandab igemete tervist vaid kahe nädalaga.

Quadpaceri intervallitaimer ergutab põhjalikult harjama

Intervallitaimer annab iga 30 sekundi tagant teile signaaliga märku, millal olete lõpetanud ühe suuveerandi puhastamise ja võite edasi liikuda, ning selle tulemuseks on kogu suu ühtlasem puhastamine

Kahe minuti taimer aitab kinni pidada soovituslikust harjamisajast

Philips Sonicare’i elektrilise hambaharja kahe minuti taimer aitab kinni pidada hambaarsti soovitatud harjamisajast.

Sonicare’i dünaamiline puhastus juhib vedeliku hammaste vahele

Philips Sonicare’i elektrilise hambaharja unikaalne dünaamiline liikumine puhastab õrnalt ja tõhusalt hambavahed ja igemeservad.