223.90

Philips Sonicare’i kõige elegantsem elektrooniline Sonic-hambahari muudab hambad valgemaks.

Saadaval ettetellimisel

Kirjeldus

Philips Sonicare’i Sonic-hambahari muudab hambad valgemaks

 • Meie DiamondCleani harjapeaga* saavutate valgema naeratuse 1 nädalaga

  Meie DiamondCleani harjapeaga* saavutate valgema naeratuse 1 nädalaga

  Klõpsake külge meie DiamondCleani harjapea, et eemaldada pindmised laigud õrnalt, kuid efektiivselt. Tihedalt koos asuvad keskmised laikude eemaldamiseks mõeldud harjased toimivad tõhusalt, et teie naeratus kõigest 7 päevaga 2× valgemaks muuta.*

 • Eemaldab tänu AdaptiveClean’ile kuni 10x rohkem kattu

  Eemaldab tänu AdaptiveClean’ile kuni 10x rohkem kattu

  Parima võimaliku puhtuse kogemuseks klõpsake külge AdaptiveClean’i harjapea. Tulemuseks on 4x suurem pinnakontakt**, mis võimaldab raskesti juurdepääsetavatest piirkondadest kuni 10x rohkem kattu eemaldada,* ning tagab ülima puhtuse igemepiiril ja hammaste vahel.

 • Parandab igemete tervist vaid kahe nädalaga*

  Parandab igemete tervist vaid kahe nädalaga*

  Meie DiamondCleani optimaalse puhastamise tulemusena muutuvad igemed 2 nädalaga* tervemaks. Kuna igemepiirilt eemaldatakse käsihambaharjaga* võrreldes kuni seitse korda rohkem kattu, muutub teie naeratus ilusamaks.

 • Valige 5 režiimi seast, sh sügavpuhastusrežiim ja tundlik režiim

  Valige 5 režiimi seast, sh sügavpuhastusrežiim ja tundlik režiim

  DiamondClean tagab iga päev tõelise värskuse ja puhtuse. Meie 5 režiimi tagavad põhjaliku harjamise: puhastusrežiim – erakordse igapäevase puhtuse tagamiseks; igemete hoolitsusrežiim – igemete õrnaks masseerimiseks; sügavpuhastusrežiim – säravaks sügavpuhastuseks; tundlik režiim – igemete tundlike piirkondade õrnaks, kuid tõhusaks puhastamiseks; ja valgendusrežiim – ideaalne võimalus hambapinnalt laikude eemaldamiseks.

 • Sügavpuhastusrežiim tegeleb probleemsete piirkondadega

  Sügavpuhastusrežiim tegeleb probleemsete piirkondadega

  Meie sügavpuhastusrežiim võimaldab teil keskenduda konkreetsetele piirkondadele ja neile lisatähelepanu pöörata. Oleme hammaste ülima puhtuse tagamiseks lisanud harjapea ainulaadsele liikumisele ka pikema, kolmeminutilise harjamisaja.

 • AdaptiveClean’i harjapea paindub vastavalt igemepiirile

  AdaptiveClean’i harjapea paindub vastavalt igemepiirile

  Klõpsake külge AdaptiveClean’i harjapea sügavamalt, õrnemalt puhastamiseks, misjärel on igemed käsihambaharjaga võrreldes kuni 2x tervemad. Pehmed kummist küljed painduvad vastavalt hammaste ja igemete kujule, et hajutada kogu liigne surve. Nii ulatuvad harjased lihtsasti hammaste vahele, võimaldades hambaid mugavalt ja tõhusalt puhastada.

 • Taimerid tagavad 2 minutiga põhjaliku harjamise

  Taimerid tagavad 2 minutiga põhjaliku harjamise

  Hammaste põhjalikuks harjamiseks kulub kõigest 2 minutit. Meie QuadPacer annab teile teda, kui olete iga suuosa puhastamiseks optimaalselt aega kulutanud, ja Smartimer annab helisignaaliga märku kui hambapesu aeg täis saab. Koos aitavad need teil iga kord soovitatud aja hambaid harjata.

 • Meie ainulaadne tehnoloogia võimaldab teil korralikult, kuid õrnalt puhastada

  Meie ainulaadne tehnoloogia võimaldab teil korralikult, kuid õrnalt puhastada

  Võimsad ultrahelivibratsioonid vahustavad hambapasta katuga võitlevateks mullideks ning suunavad mullid hammaste vahele ja igemepiirile. Samal ajal harjatakse hambaid 62 000 harjaliigutusega õrnalt, kuid tõhusalt. Saavutate kõigest 2 minutiga tulemuse, mis sarnaneb käsitsi harjamise tulemusega 1 kuu jooksul.

 • USB-reisivutlar ja laadimisklaas

  USB-reisivutlar ja laadimisklaas

  Teie luksuslik USB-reisivutlar pakub ka täiendavat laadimisvõimalust, et aku liikvel olles tühjaks ei saaks. Asetage hambahari ümbrisesse ja ühendage see oma sülearvuti või seinakontaktiga. Reisi ajal parema hügieeni tagamiseks hõlmab ka harjapea ümbrist. Kodus laadimiseks saate kasutada meie ilusat laadimisklaasi, mis lisab teie vannitoale stiili ja mida saate ka loputamisklaasina kasutada. Lihtsalt asetage hambahari klaasi ja saate hambaharja ühe laadimiskorraga kaks nädalat regulaarselt kasutada.

 • Ohutu ja õrn teie suu vastu

  Ohutu ja õrn teie suu vastu

  Olenemata konkreetsetest vajadustest, saate DiamondCleani kasutades olla kindel harjamise ohutuses. Meie ultrahelitehnoloogia sobib kasutamiseks breketite, täidiste, kroonide ja laminaatide korral ning seda võib kasutada isegi igemehaiguste igapäevase ravi ajal.

  * põhineb kahel kaheminutilisel igapäevasel harjamisel tavarežiimis