5.90

Hambapasta Ultra Clean eemaldab igemete veritsemist põhjustada võivad bakterid, hoides igemed terved, hambad tugevad ja tekitades eriti puhta ja värske tunde teie suhu.

Laos

Kirjeldus

Terved igemed ei veritse. Kui näete hambaid pestes või niidiga puhastades verd, võib see olla märk igemehaigustest. Ravimata jätmisest võib tuleneda halb hingeõhk, punetavad, paistes ning ajapikku taandunud igemed, liikuvad hambad ja viimaks hammaste väljalangemine. On kliiniliselt tõestatud, et parodontax® hambapasta aitab peatada ja ennetada igemete veritsust. parodontax® on spetsiaalselt loodud füüsiliselt kõrvaldama igemete veritsuse põhuseid, takistades bakterite kogunemist igemejoonele ning aidates tihendada igeme ja hamba kokkupuutekohta. Sobib igapäevaseks kasutamiseks, tugevdab hambaid ja värskendab hingeõhku. parodontax® ULTRA CLEAN hambapasta jätab suhu eriti puhta ja värske tunde.

parodontax®-i hambapasta sisaldab 1400 ppm fluoriidi, mis aitab ennetada hambaauke, naatriumbikarbonaati, mis aitab kaasa hambakatu eemaldamisele ja hoiab suu puhta, ning lisaks ravimtaimeekstraktide segu, mis annab pastale eriomase maitse. Selle maitsega harjumine võib võtta aega, kuid enamikule inimestele hakkab see maitse meeldima sama palju kui tavalise hambapasta maitse ning nad naudivad puhtuse tunnet, mida see pakub. Igapäevasel kasutamisel aitab see hoida igemed terved, hambad tugevad ja hingeõhu värskena.

Kasutamisjuhised
Peske hambaid kaks korda, kuid mitte üle kolme korra päevas, püüdes hambapastat mitte alla neelata, vaid välja sülitada.

Koostisosade loetelu
Sisaldab naatriumfluoriidi 0,31% w/w (1400 ppm fluoriidi).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärrituse tekkimisel tuleb kasutamine katkestada. Ei sobi alla 12-aastastele lastele.