6,70

Plackers Orthopick on spetsiaalselt välja töötatud hoidikuga hambaniit neile, kellel on breketid.

Kirjeldus

Kergendab hammaste puhastamist neil, kellel on breketid.
Patenteeritud Tuffloss-niit, mis ei lõhene ega veni.
Hoidikul kummist hambatikk.
Tuleb koos väikese kotikesega, mis teeb kaasaskandmise lihtsamaks ja hügieenilisemaks.

Hoidiku pea suurus on väiksem ja õhem, kui teistel taolistel hambaniitidel, mis aitab kergemini ligi pääseda ortodontiliste seadmete ümber ja seejuures teeb hammaste puhastamise lihtsamaks.

Kuidas Plackersit kasutada?

Kasutamiseks liigutage hambaniit kergelt saagivate liigutustega hammaste vahele. Kui hambavahed on väga kitsad, siis võib proovida õrnalt vajutada hoidikule, kuni niit paigas on.

Puhastamiseks hõõruge niiti hambaemailil üles-alla suunaga igemest väljapoole. Lõpetamisel eemaldage hambaniit õrna liigutusega ja vältige järske liigutusi. Plackers hoidikuga hambaniite saab kasuta korduvalt, kuni niit vastu peab.

Peale kasutamist loputa hambaniit kuuma veega puhtaks ja toode ongi uueks kasutuskorraks valmis.

Parem suuhügieen

Tervema suuhoolduse tagamiseks tuleks kinni pidada regulaarsetest toidukordadest ning vältida tarbetuid suupisteid. Maiustusi tuleks tarbida vaid koos teiste toidukordadega. Neid lihtsaid punkte järgides jõuab sülje kaitsesüsteem kiiremini parandada tekitatud kahju.

Peale toidukorda aitab ksülitooliga närimiskumm neutraliseerida suhkrutest tekkivat happesust. Fluoriidiga hambapasta aitab tugevdada hambaemaili, mis vähendab hambakatu tekkimist.

Hambaid tuleb regulaarselt puhastada nii harjates kui ka hambaniiti kasutades. Kaaries tekib kergesti just hammaste vahele, seega on hambavahede puhastamine väga oluline.

Hambaniidi kasutamisel on mitmeid eeliseid. Peale hambakatu ja toidujääkide eemaldamise, stimuleerib niit igemeid, ja seega aitab vähendada bakterite ja infektsioonide teket. Kraapides kergelt niidiga hambapinnal, võib see isegi aidata takistada hambakatu teket.