6.50

Antibakteriaalse ja desinfitseeriva toimega puhastustabletid hambaproteesidele ja kapedele.

Saadaval ettetellimisel

Tootekood: M16 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Tootetutvustus, otstarve

Miks puhastada hambaproteese hambapasta asemel COREGA´ga? Kas sa teadsid, et: hambaproteesid on 10x pehmemad kui pärishambad? Hambapasta sisaldab abrasiivseid aineid, mis võivad hambaproteese kahjustada. Corega ainulaadne koostis toimib kolmel moel: hävitab lõhna põhjustavad bakterid, puhastab ilma kriimustamata, eemaldab plekid.
Kasutage algusest peale regulaarselt kaks korda päevas, lahustuvad katt ja plekid, nt tee ja nikotiini plekid, ja need eemaldatakse hüdrodünaamilisel ja jõulisel moel. COREGA proteesipuhastustablettidel on antibakteriaalne ja desinfitseeriv toime, mis aitab vältida hambakatust põhjustatud ärritust ja hambakatu teket.
Hävitab 99,9% lõhna põhjustavatest bakteritest, aidates värskendada hingeõhku. Toimib 3 minutiga. Aitab eemaldada plekke ja kattu.

Kasutamisjuhised
Juhised igapäevaseks kasutamiseks: 1. Lahusta üks Corega tablett klaasis, milles on piisavalt sooja vett (mitte tulist), nii et osalised kui täisproteesid oleks kaetud. 2. Pärast 3-minutilist leotamist harja hambaproteese lahusega, kasutades pehmet hambaharja. 3. Loputa hambaproteese põhjalikult jooksva vee all. Peale kasutamist viska lahus kohe ära.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Ära pane tablette suhu ega võta lahust suhu. Ära joo puhastuslahust või kasuta seda suuloputusvedelikuna. Ära puuduta suud või silmi peale tablettide või lahuse käitlemist. Ära kasuta tablette, kui oled koostisosade suhtes allergiline. Allaneelamisel kahjulik. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Kui silmaärritus püsib: pöörduge arsti poole. Hoida lastele või isikutele, kes võivad tablette või lahust kogemata alla neelata, kättesaamatus kohas. Allaneelamise korral: võta ühendust arstiga. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Nahaärrituse tekkimisel: katkestage kasutamine ja pöörduge arsti poole.