12.00

Valgusega aktiveeruv valgendav hambapasta.

Laos

Kirjeldus

BlanX White Shock Protect on ainuke ActiluX®-il põhinev, kahekordselt patenteeritud, valguse toimel valgendav uuenduslik hambapasta. Nüüd “Blue Formula” koostisega, et tagada kohene valgendav toime (ajutine optiline efekt). Antibakteriaalset toimet kindlustab spetsiaalne LED kork-aktivaator, mis võimendab Blanx White Shock pasta toimet ja tõhustab valgendamise efekti. LED-korgi kasutamine aitab ennetada hambaaukude , igemepõletiku, halitoosi ja teiste sagedaste suuõõnehaiguste teket. Selle toime on garanteeritud ainult koos BlanX White Shock toodetega. BlanX White Shock Protect toimib ka keraamilistel ja polümeerist hambaproteesidel ning plommidel, valgendab ja eemaldab kollaka värvuse, samas lahendab ebaühtlase värvuse probleemi. Mitteabrasiivne peroksiidivaba koostis on ohutu ka igemetele.

1. Keera BlanX White Shocki tuubilt kork maha ja eemalda turvakleeps. 2. Võta karbist BlanX LED kork-aktivaator ning keera see tugevasti tuubi külge. 3. Keera kork maha ja kasuta nagu tavalist hambapastat. Seejärel lülitub tuubis sisse sinine LED-tuluke, mis aktiveerib otsekoheselt ActiluX®i. Tuluke jätkab hambapasta aktiveerimist ja eemaldab bakterid samal ajal, kui seda hambaharjale pannakse. LED-tulukese võib isegi otse hammaste peale suunata. Tuluke kustub automaatselt siis, kui kork tuubile tagasi keeratakse. Pea meeles: mida enam valgust AntiluX saab, seda intensiivsem on valgendav mõju. Säilitada toatemperatuuril. Peale avamist 12 kuud.

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Isopropyl Alcohol, Sodium Laruyl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Hydroxyapatite, Sodium Monoflurophosphate, PVM/MA Copolymer, Cetraria Islandica Extracts, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, CI 77891, CI 42090.