Täisteenust pakkuv hambakliinik
nüüd ka kesklinnas: Kreutzwaldi Hambakliinik

  • Finnish
  • Eesti
  • English

Oleme avatud : Vastuvõtud eelregistreerimisega E-R 8.30-19.00
  Telefon : 640 5500

Tule teemaõhtule!

Vaid üks amps haput õuna või marju ja hammastest käib läbi terav valusähvak… Tuttav tunne?

Juba mais on Sul võimalus osa saada Merimetsa Hambakliiniku uuest harivast teemaõhtute sarjast. Esimeses vestlusringis arutleb meie kliiniku hambaarst dr Laura Saarlo tundlike hammastega seotud teemade üle: kuidas avaldub hammaste tundlikkus, mis seda võib põhjustada ja kuidas seda saaks vältida ning kuidas saab Sind siinkohal aidata hambaarst.

Osavõtt on tasuta, kuid kindlasti mitte kasuta 🙂 Tule ise ja kutsu sõber kaasa – jaga ürituseinfot sõbraga!

Tahame tuua selgust pealtnäha lihtsatesse kui tegelikult üsna keerukatesse hambaravi teemadesse. Tahame, et hammaste tervisega seotud teemad muutuks meile kõigile mõistetavamaks ja aitaks meil oma hammaste „hingeelust“ senisest veelgi paremini aru saada. Näitame Sulle lahkesti ka hambakliiniku „köögipoolt“ ja tutvustame lähemalt meie kliiniku ruume, vahendeid ja ravivõimalusi. Sinu mõtted ja küsimused on teretulnud – saada oma küsimused meie meilile: info@mhk.ee juba enne ürituse algust.

Ootame vestlusringi osalema kõiki, keda huvitab oma hammaste tervis laiemalt ja kindlasti neid, kel juba mureks hammaste tundlikkus. Loodame, et dr Saarlo senine lai kogemus ja mitmes riigis töötamisel kogutud suur teadmiste pagas saavad olla abiks ka Sulle 🙂

Üritusel osalemiseks mine meie Facebooki lehele https://www.facebook.com/events/2067083540241123/ , vali lihtsalt “Osalen” ja oledki registreeritud!
Paraku, kuna kliiniku ruumid „ei ole kummist“, siis pääseb üritusel osalema 25 esimest registreerujat.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga