7.00

Valgendav ksülitooliga hambapasta. Floriidivaba.

Kirjeldus

Patenteeritud valgendav hambapasta ksülitooliga igapäevaseks kasutamiseks. Parandab hambaemaili ja taastab hammaste algset valget värvitooni.

Hambapasta sisaldab üle 15% microRepair® osakesi mille koostis ja struktuur sarnanevad hammaste omadega. Tungides ka kõige väiksematesse pragudesse kinnituvad nad hambaemaili struktuuri külge taastades seeläbi hambaemaili pinda.

Lisaks on koostises ka PVP polümeer, mis moodustab hammaste pinnale õhukese kile, mis kaitseb hambaid igapäevaste mehaaniliste välistegurite ning suitsetamisest, kohvist, teest tingitud pigmendilaikude eest.

Hambapasta sisaldab ka tsingi ioone, mis võitlevad tõhusalt hambakatu ja hambakivi vastu, aitades varustada hambaid mineraalainetega ja hoida ära kaariese tekke.

Antibakteriaalse komponendina on hambapasta koostises naturaalne ksülitool. Lapsed (isegi alla 7-aastased) võivad kasutada Biorepair®-i ilma täiskasvanu järelvalveta, kuna pasta ei sisalda flouriidi, parabeene, titaandioksiidi, sünteetilisi vahustajaid (SLS), abrasiivseid aineid